MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Textiltavla 10695063
*
nr 1069 5063
Textiltavla
1950s, "Kalorier", 32x32,
1950-tal, "Kalorier", 32x32
Estimate:
300
Sold:
SEK 450
Auction date:
Monday November 14 2016
at 20:40:25
- Bid history
Time
Bidder
Bid
6/11 20:20:39
1
200 kr
10/11 10:46:40
2
300 kr
12/11 17:09:30
3
400 kr
14/11 18:04:46
4
400 kr
14/11 18:04:46
3
400 kr (Robot)
14/11 18:07:40
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 14
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: textilier textiltavla vintage
-
7062 CURTAINS
2 längder. Length: 190 cm, Marimekko, "Unikko", Ma..//
Auction ends
this Monday
20 maj at 20:45
-
8016 PICNIC HAMPER
Pic ball, Guzzini, Italy, plastic. Height: 25 ca,
Auction ends
this Monday
20 maj at 20:06
*
Textiltavla
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1069 5063
Textiltavla
1950s, "Kalorier", 32x32,
1950-tal, "Kalorier", 32x32
Estimate: | 300 |
---|---|
Sold: | SEK 450 |
Auction date: |
Monday November 14 2016 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
6/11 20:20:39 | 1 | 200 kr |
10/11 10:46:40 | 2 | 300 kr |
12/11 17:09:30 | 3 | 400 kr |
14/11 18:04:46 | 4 | 400 kr |
14/11 18:04:46 | 3 | 400 kr (Robot) |
14/11 18:07:40 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 14
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: textilier textiltavla vintage
-
7062 CURTAINS
2 längder. Length: 190 cm, Marimekko, "Unikko", Ma..//
Auction ends
this Monday
20 maj at 20:45 -
8016 PICNIC HAMPER
Pic ball, Guzzini, Italy, plastic. Height: 25 ca,
Auction ends
this Monday
20 maj at 20:06